Проведення громадських слухань з обговорення проєкту детального плану території садибної житлової забудови на вул. Гречаного Валерія в м. Чернівці « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
18 січня 2021 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проєкту детального плану території садибної житлової забудови на вул.Гречаного Валерія в м. Чернівці.

Проєкт детального плану території розроблений архітектором Жоріним Віталієм Володимировичем (кваліфікаційний сертифікат серія АА №001057) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на підставі рішення міської ради VІІ скликання від 16.04.2018 року №1222 «Про давання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації».

         З текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83 або 55-38-08) до 18 січня 2021 року  з дня першого опублікування цього повідомлення.      

         Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 18 січня 2021 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин  міської ради, головний архітектор міста. 

Інформація_по_ДПТ_Гречаного

 

 

 

 Comments are closed.