Представники місії ОБСЄ поцікавилися умовами, створеними у Чернівцях для переселенців « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Питання підтримки українських військовослужбовців та створення необхідних умов для родин, які переселилися до Чернівців зі Сходу України, сьогодні, 18 червня, обговорив міський голова Олексій Каспрук із представниками місії ОБСЄ в Чернівцях.

Міський голова зазначив, що, зважаючи на події, які відбуваються в країні, міська влада здійснює всі необхідні заходи для забезпечення безпеки чернівчан та переселенців з тих територій України, де існує загроза життю і здоров’ю громадян, аби вони почувалися у Чернівцях комфортно, отримували належну соціальну підтримку та турботу.

Олексій Каспрук запевнив представників ОБСЄ, що міська рада спільно з громадою міста, волонтерським центром роблять все можливе для допомоги родинам чернівчан, які загинули під час бойових дій, створення належних умов для проживання родин переселенців зі Сходу України.

Олексій Каспрук та представники місії ОБСЄ висловили сподівання, що конфліктна ситуації в Україні за активної підтримки світової спільноти перейде у мирну стадію вирішення.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *