Права ошуканих інвесторів на отримання квартир захистили Меморандумом « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Сьогодні у Ратуші підписано Меморандум про співпрацю між Чернівецькою міською радою, ТзОВ “Буковина-Інвест-Буд”, ТзОВ «Чернівціжитлобуд», товариством з додатковою відповідальністю «Чернівецька пересувна механізована колона №76» та ТзОВ “Едванс Інвест”. Текст Меморандуму затверджено 26 січня на сесії міської ради.

«Як і в інших містах, у Чернівцях, на жаль, є проблеми із будівництвом деяких багатоквартирних будинків, – зазначив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук. – Радий, що за допомогою мешканців, депутатів, міської влади і забудовників ми змогли зробити черговий крок для розв’язання проблеми будівництва на проспекті Незалежності,116. Люди вклали гроші у підприємство “Буковина-Інвест-Буд”, засноване кількома знаними у місті підприємствами. Однак виникли проблеми з його управлінням. Кошти, які вклали інвестори, були спрямовані не на зведення будинку, а на інші цілі. Нині порушено кримінальне впровадження, справу колишнього директора передано до суду. Для того, щоби відновити будівництво, міська рада придбає квартири для черговиків, це багатодітні родини та інші категорії населення. У 2018 році будівництво планується завершити, тож сподіваємося, що люди отримають житло, а новозведений будинок стане справжньою окрасою великого мікрорайону Проспект. Ми продовжуємо його розвивати, передбачено кошти на прокладання мереж, а також на те, щоби зробити вулицю проїзною до вулиці Сторожинецької. Це один з прикладів, коли спільними зусиллями можна вирішити навіть найбільші проблеми. Утім закликаю мешканців бути обачнішими при інвестуванні коштів у житло. Є надійні підприємства, які довго працюють на чернівецькому ринку і справно сплачують податки. Але на цей ринок заходить багато компаній з інших регіонів України, і не всі з них працюють згідно чинного законодавства».

Меморандум укладено з метою поєднання зусиль його учасників для будівництв ата здачі в експлуатацію 2 та 3 блок-секцій багатоквартирного будинку за адресою м. Чернівці, проспект Незалежності,116 , забезпечення його подальшої експлуатаці ї .
Відповідно до умов Меморандуму б Будівництво 2 та 3 блок-секцій завершуватиме ПМК-76. М іська рада здійснить видіяє кошти у сумі 7 млн. грн.. на придбання квартир у ТзОВ “Буковина-Інвест-Буд” у цьому будинку та у багатоквартирному будинку на вул. Руській,237 у ПМК-76. Квартири будуть надані чернівчанам, які перебувають у пільговій черзі на отримання житла.
ТзОВ “Буковина-Інвест-Буд” та ПМК-76 беруть на себе обов’язок перерахувати до кінця лютого 2017 року ТзОВ «Чернівціжитлобуд» кошти, витрачені на будівництво 2 та 3 блок-секцій будинку на проспекті Незалежності,116. ТзОВ “Буковина-Інвест-Буд” та ТзОВ “Едванс Інвест” зобов’язуються впродовж двох місяців з дня схвалення Меморандуму провести спільні розрахунки.
ТзОВ «Чернівціжитлобуд» бере на себе обов’язок до кінця лютого 2017р. звільнити будівельний майданчик на проспекті Незалежності,116 від власного майна, окрім баштового крану. Його візьме в оренду ПМК-76. Цій фірмі буде передано й усю проектну документацію.
До 1 березня 2017року ТзОВ “Буковина-Інвест-Буд” повинне здати в експлуатацію 1 блок-секцію та передати інвесторам нерухоме майно згідно заключених угод.
Щодо ТзОВ “Едванс Інвест”, то воно бере на себе обов’язок: не чинити перешкоди та сприяти у здачі в експлуатацію 1 блок-секції і передати інвесторам нерухоме майно згідно заключених угод, у 3 кварталі 2017 року здати в експлуатацію 4-5 блок-секцій.
Хід виконання цього Меморандуму буде заслухано у вересні цього року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *