19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На честь Дня працівників працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення сьогодні у Палаці «Академічний» відбулися урочисті збори.

За заслуги перед територіальною громадою Чернівецький міський голова Олексій Каспрук вручив ордери на службові квартири майстру поточного ремонту КЖРЕПу №14 та техніку-наглядачу КЖРЕПу №5.
На урочистих зборах підбили підсумки традиційного конкурсу «Кращий за професією» у номінаціях: “Кращий інженерно-технічний працівник”, «Кращий машиніст-тракторист», «Кращий працівник комплексного ремонту будинків», «Кращий електромонтер», «Кращий слюсар-сантехнік», «Кращий електрогазозварювальник», «Кращий двірник», «Кращий робітник комунального підприємства», «Кращий водій», «Кращий екіпаж електротранспорту» та «Кращий слюсар-ремонтник». Його переможці і призери отримали дипломи та грошові винагороди.
Грамотами Чернівецького міського голови і грошовими винагородами відзначили комунальників, які зразково виконують свої службові обов’язки.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *