Повідомлення про проведення публічних консультацій щодо підготовки завдання на планування благоустрою частини скверу стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу біля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Управління охорони культурної спадщини міської ради і департамент урбаністики та архітектури міської ради оголошують проведення публічних консультацій під час підготовки завдання на планування благоустрою частини скверу стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу біля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на вул. Коцюбинського Михайла,7 в м. Чернівцях з 2 липня 2021 року до 16 липня 2021 року включно.

Відповідальними за організацію проведення публічних консультацій є управління охорони культурної спадщини міської ради, під головуванням виконуючого обов’язки начальника управління – Діденко Вікторії Романівни, та департамент урбаністики та архітектури міської ради, як правонаступник департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, під головуванням директора департаменту – Тимофійчука Андрія Івановича.

Публічні консультації проводяться з метою визначення та врахування пропозицій громадськості для підготовки завдання на планування благоустрою частини скверу стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу біля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на вул. Коцюбинського Михайла,7 в м. Чернівцях.

Основні відомості щодо вказаної території це – Матеріали генерального плану міста Чернівці та плану зонування території і картографічні основи в масштабі М1:2000 та М1:500.

Заінтересованими сторонами – мешканці міської територіальної громади.

Пропозиції до завдання на планування благоустрою частини скверу стосовно влаштування пам’ятника Сидору Воробкевичу на території скверу біля Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на вул. Коцюбинського Михайла,7 в м. Чернівцях  приймаються  за поштовою адресою: 58002, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А або за електронними адресами:  spadok@rada.cv.ua. чи duarcv@ukr.net

З питань, що пов’язані з публічними консультаціями звертатись за адресою: 58002, м. Чернівці, вул. Богдана Хмельницького, 64-А або за електронними адрксами:  spadok@rada.cv.ua чи duarcv@ukr.net або за телефонами 52-71-05, 55-38-08 уповноважені особи: від управління охорони культурної спадщини міської ради – Діденко Вікторія Романівна та департаменту урбаністики та архітектури міської ради – Рафал Ірина Ярославіна.

Пропозиції подавати відповідно до форми, яка розміщенна на офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради.

форма пропозиціїComments are closed.