ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадських слухань з обговорення проєкту детального плану території та звіту СЕО громадської та житлової забудови обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
10 серпня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проєкту детального плану території громадської та житлової забудови обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівцях  та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

 Проєкт детального плану території розроблений авторським колективом у складі архітекторів: Семенцова Данили Васильовича (кваліфікаційний сертифікат АА №004421), Тимофтія Володимира Петровича та Вернигори Станіслава Миколайовича (кваліфікаційний сертифікат АА №002109) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради  на підставі рішення сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання від 16.04.2018. №1222 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації».

         З текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б. Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-38-08) у понеділок та четвер до 10 серпня 2020 року з дня першого опублікування цього повідомлення.     

         Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 10 серпня 2020 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста.

ІНФОРМАЦІЯ

Рішення сесії від 16 04 2018 №1222ДПТ

Проєктний план ДПТ

 

 

 Comments are closed.