17.06.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

3 грудня 2018 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території житлової забудови обмеженої проїздом Віденським та вулицею Винниченка Володимира в місті Чернівцях.

Проект детального плану території розроблений архітектором Григорчуком О.В. (кваліфікаційний сертифікат АА№002935) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на підставі рішення сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 20.05.2016р. №231 «Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання дозволу на складання проекту відведення земельної ділянки, виготовлення містобудівної документації та внесення змін до окремих пунктів рішень міської ради з цих питань», де пунктом 2.3 надано дозвіл департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради на розробку проекту детального плану території житлової забудови, обмеженої проїздом Віденським та вулицею Винниченка Володимира на земельній ділянці, орієнтовною площею 2, 1 га.
З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 3 грудня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 3 грудня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник начальника управління, начальник архітектурно-планувального відділу управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради – Шведик Олександр Іванович.Comments are closed.