Повідомлення про проведення громадських слухань з обговорення проекту детального плану території багатоквартирної житлової забудови обмеженої вулицями Сторожинецькою, Шухевича Романа, Мукачівською, Євпаторійською, Кошового Олега, Канівською в м.Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.01.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
6 серпня 2018 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території багатоквартирної житлової забудови обмеженої вулицями Сторожинецькою, Шухевича Романа, Мукачівською, Євпаторійською, Кошового Олега, Канівською в м.Чернівцях.
Проект детального плану території розроблений архітектором Пікущенком О.Л. (кваліфікаційний сертифікат АА№002605) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на підставі рішення міської ради VІ скликання від 23.02.2012р. №441 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку детального плану мікрорайону багатоквартирної житлової забудови обмеженою вулицями Сторожинецькою, Шухевича Романа, Мукачівською, Євпаторійською, Кошового Олега, Канівською».
З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 6 серпня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 6 серпня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальна за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста – Хілько Наталія Олексіївна.

№441Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку детального плану мікрорайону багатокварти

Інформація
Comments are closed.