Громадські слухання з обговорення проектної пропозиції детального плану території, обмеженої вулицями Білоруською, Прутською, Машинобудівників, Ізмайлівською та річкою Прут в м. Чернівцях відбудуться 27 серпня « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
27 серпня 2019 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проектної пропозиції детального плану території, обмеженої вулицями Білоруською, Прутською, Машинобудівників, Ізмайлівською та річкою Прут.

Проектна пропозиція детального плану території розроблена авторським колективом у складі Тимофтія Володимира Петровича, Семенцова Данила Васильовича (кваліфікаційний сертифікат АР№004421), Максимчук Яни Олександрівна, Остапчука Микола Русланович на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на підставі рішення сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 26.04.2018р. №1269 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації».
З текстовою та графічною частинами зазначеної проектної пропозиції, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 27 серпня 2019 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 27 серпня 2019 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальний за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник відділу з питань планування забудови території та підготовки рішень управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради – Хропот Сергій Макарович.Comments are closed.