Повідомлення про проведення громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проєкту Детального плану території садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З метою забезпечення участі громадськості та консультацій з органами виконавчої влади у процесі розробки стратегічної екологічної оцінки Департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради розміщується на офіційному веб-сайті Чернівецької міської ради (http://chernivtsy.eu/portal/category/84) повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування, а саме проєкту Детального плану території (ДПТ) садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Громадські слухання з розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту ДПТ садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях плануються 28 грудня 2020 року о 16 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1.

Пропозиції і зауваження приймаються у строк з  26 листопада  2020 року до  28 грудня  2020 року за адресою: 58000, м.Чернівці,  вул. Б. Хмельницького,64-А; Електр. адреса: dmbkzv@ukr.net.

Повідомлення про звіт СЕО ДПТ Путильська_24га

Звіт СЕО ДПТ Путильська_24га

Пояснювальна записка до проєкту ДПТ Путильська

проєкт ДПТ Путильська

 

 Comments are closed.