ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення проєкту детального плану території садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях та Звіту про стратегічну екологічну оцінку « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
28 грудня 2020 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проєкту детального плану території садибного житлового та рекреаційного призначення, обмеженої вулицями Путильською, Димківською, Покутською та межею міста на земельній ділянці, орієнтовною площею 24,0 га. в м. Чернівцях.

 Проєкт детального плану території розроблений архітектором: Рябченком Андрієм Андрійовичем (кваліфікаційний сертифікат АА № 002916) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради  на підставі рішення сесії Чернівецької міської ради VІІ скликання від 16.04.2018р. №1222 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку містобудівної документації».

         З текстовою та графічною частинами зазначеного проєкту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б. Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 52-48-63 або 55-38-08) до 28 грудня 2020 року з дня першого опублікування цього повідомлення.     

         Зауваження та пропозиції до проєкту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 28 грудня 2020 року з дня першого опублікування цього повідомлення.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста.

Рішення сесії від 16 04 2018 №1222

Інформація правові наслідки

7 ПДП Путильська 24га 2020р графічна частина

 

 Comments are closed.