Повідомлення про перенесення громадського слухання щодо розгляду Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
22 червня 2020 року завершився термін громадського обговорення у процесі стратегічної екологічної оцінки проєкту документа державного планування (далі –ДДП), а саме проєкту Детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівцях та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Оскільки до департаменту не надійшли зауваження  та пропозиції до проєкту ДДП та Звіту про стратегічну екологічну оцінку протягом встановленого терміну, громадські слухання, передбачені Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», які планувались 22 червня 2020 року, переносяться та будуть представлені на громадському слуханні щодо розгляду проекту Детального плану території житлової та громадської забудови, обмеженої вулицями Орлика Пилипа, Героїв Майдану, проспектом Незалежності та житловим проїздом в м. Чернівцях. Про розгляд вищевказаного детального плану території буде повідомлено додатково.

 Comments are closed.