20.04.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

13 серпня 2018 року о 15 годині в залі засідань (кабінет 105) Чернівецької міської ради за адресою: Центральна площа, 1, відбудуться громадські слухання з обговорення проекту детального плану території багатоквартирної житлової забудови обмеженої вулицями Сторожинецькою, Канівською та Кошового Олега в м.Чернівцях.
 Проект детального плану території розроблений архітектором Горбачовою Н.П. (кваліфікаційний сертифікат АР№000499) на замовлення департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради  на підставі рішення сесії Чернівецької міської ради VІ скликання від 09.10.2017р. №922 «Про надання дозволу департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради на розробку проекту детального плану території житлової забудови, обмеженої вулицями Сторожинецькою, Канівською та Кошового Олега».
         З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту, можна ознайомитись в управлінні містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради за адресою: вул. Б.Хмельницького, 64-А, кабінет 303 (тел. 55-58-83) у понеділок та четвер з 15 до 18 години до 13 серпня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.      
         Зауваження та пропозиції до проекту приймаються управлінням містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради до 13 серпня 2018 року з дня першого опублікування цього повідомлення.
Відповідальна за організацію розгляду пропозицій заступник директора, начальник управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головний архітектор міста – Хілько Наталія Олексіївна.Comments are closed.