Посол Фінляндії в Україні подарувала книги дітям переселенців зі Сходу та Криму, які оселилися у Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Інвестиційну привабливість Чернівців обговорили міський голова Олексій Каспрук та Надзвичайний і Повноважний Посол Фінляндії в Україні Ар’я Макконен.

Олексій Каспрук зауважив, що Чернівці є відкритим містом для співпраці з іноземними інвесторами і міська влада працює над створенням сприятливого клімату для усіх бажаючих, інвестувати у розвиток міста. Міський голова звернув увагу, що Чернівці мають потужний кадровий потенціал, зокрема в сфері ІТ технологій, є цікавими для розвитку туристичного бізнесу, наукоємних виробництв, мають історичні традиції у деревообробній та меблевій промисловості. Він висловив сподівання,що Чернівці зацікавлять фінських партнерів і стануть приємним відкриттям для фінського бізнесу.

Повноважний представник Фінляндії Ар’я Макконен також поцікавилася, як почуваються у Чернівцях переселені та особисто відвідала Координаційний центр з допомоги переселенцям із Криму і Сходу України, що працює у міській раді.

Пані Посол обговорила із волонтерами особливості роботи центру, дізналася останню інформацію щодо кількості переселенців, їх розміщення та забезпечення необхідними умовами. Ар’я Макконен відзначила нелегкий труд волонтерів та висловила надію, що їх праця сприятиме єднанню української народу. На останок пані Макконен зробила свій внесок у допомогу переселенцям, подарувавши центру книги для дітей.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *