18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Тематичну перевірку щодо запровадження в КП «Чернівецьке тролейбусне управління» мінімальної заробітної плати та правильності нарахування заробітної плати провели фахівці департаменту праці та соціального захисту, департаменту ЖКГ та відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради.

Перевірку проведено з метою перевірки фактів, озвучених одним із водіїв ЧТУ на сесії міської ради. Порушень у ході перевірки не виявлено.
Встановлено, що КП «Чернівецьке тролейбусне управління», враховуючи зміни в законодавстві щодо розміру мінімальної зарплати з 01.01.2017 року ввело в дію новий штатний розпис та внесло необхідні зміни в колективний договір.
З’ясовано, що у січні цього року працівникам ЧТУ здійснено доплату до рівня мінімальної зарплати 3200 гривень, як того вимагає законодавство, з врахуванням фактично відпрацьованого часу.
Порушень у нарахуванні зарплати за січень 2017 року водію, який скаржився, а також кондуктору його екіпажу, не виявлено. Зазначеному водію у січні нарахування проведено із врахуванням всіх передбачених на підприємстві колективною угодою доплат, зокрема за інтенсивність праці та класність, а також доплати до рівня мінімальної зарплати. Індексація заробітної плати в січні 2017 року обом працівникам не проводилась, оскільки не виникло право на її проведення. Враховано також, що у січні зазначений водій перебував у щорічній оплачуваній відпустці, а кондуктор – у відпустці та на лікарняному.
Таким чином, порушень норм статті 95 КЗпПУ у Чернівецькому тролейбусному управлінні не виявлено, озвучена водієм під час сесійного засідання інформація свого підтвердження не знайшла.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *