Понад 29 тисяч чернівчан звернулись до Центру надання адміністративних послуг в цьому році « Офіційний портал Чернівецької міської ради
03.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради продовжує розширювати  спектр  та кількість надання послуг.

В Центрі можна отримати десятки послуг чи дозволів для суб’єктів господарювання, реєстрації місця проживання, нерухомого майна та інших питань життєдіяльності. Ті, хто створює сім’ю, також можуть подати  документи в ЦНАП для здійснення державної реєстрації шлюбу.

За сім місяців поточного року 29101 чернівчанин звертались до ЦНАП, що на 14% більше аналогічного періоду попереднього року. Стільки ж мешканців міста  отримали необхідні консультації.

Популярною залишається послуга з отримання паспорта громадянина України, в тому числі для виїзду за кордон. За сім місяців даною послугою в ЦНАП скористались 4097 чернівчан. До міського бюджету перераховано  881 тис. грн .

З повним переліком послуг і умовами їх отримання можна ознайомитись на сайті ЦНАП http://dozvil.city.cv.ua та за тел. 50-90-90, 50-90-93.

Працівники Центру надання адміністративних послуг запрошують чернівчан скористатись послугами центру(вул.Героїв Майдану, 7) і вирішити свої питання швидко і якісно.Comments are closed.