Понад 29 мільйонів гривень сплачено до місцевих бюджетів платниками підакцизних товарів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.01.2022


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
За січень-березень 2021 року до місцевих скарбниць Буковини платниками податків сплачено 26,1 мільйон гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Крім того, за перший квартал поточного року до місцевого бюджету сплачено 3,7 мільйонів гривень плати за ліцензії на виробництво, право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами та пальним.

Роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами в області здійснюють 2039 суб’єктів господарювання, які придбали 4557 ліцензій, зокрема:

на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 2505; на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 2052.

За несвоєчасну сплату чергового платежу з початку року призупинено дію 47 ліцензій.

Роздрібну торгівлю пальним здійснюють 75 суб’єктів господарювання які придбали 216 ліцензій на право роздрібної торгівлі. Крім того на території області 28 суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю пальним. З них у 7 суб’єктів господарювання наявні місця оптової торгівлі та у 21 – місця для оптової торгівлі відсутні.

Нагадаємо, що 30 квітня 2020 року – останній день сплати акцизного податку за березень поточного року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.Comments are closed.