Помер Почесний громадянин міста Чернівці Олександр Суров « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
15 січня помер Почесний громадянин міста Чернівців Олександр Суров – ветеран Другої світової війни, учасник визволення міста Чернівців від німецько-фашистської окупації.

Чернівецька міська рада щиро сумує з приводу смерті Олександра Іларіоновича Сурова і висловлює співчуття його рідним та близьким. Вічна пам’ять людині, яка заслужила повагу громади чесною і самовідданою працею!

Прощання з Олександром Суровим розпочнеться 17 січня о 12 годині на Годилівському кладовищі. Поховання відбудеться на Алеї почесних поховань.

Довідка

Народився 17 березня 1926 року в с. Ісаковка Суворовського району Тульської області, Росія. У 1943 р. був призваний у Червону Армію. Воював у складі Першого українського фронту, брав участь у Житомирсько-Бердичівській наступальні операції, Проскурівсько-Чернівецькій операції. 24 квітня 1945 р. на підступах до Берліна був важко поранений. Майже рік лікувався у госпіталях у Лодзі і Варшаві. Після демобілізації працював на Чернівецькому бавовняно-прядильному об’єднанні «Восход». Після закінчення історичного факультету Чернівецького держуніверситету працював в обласному товаристві «Знання», управлінні культури Чернівецького облвиконкому, в будинку політосвіти обкому КПУ. Нагороджений орденами Червоної Зірки, Вітчизняної війни ІІ ступеня, Слави ІІІ ступеня, “За заслуги” (Україна), вищою нагородою Організації ветеранів України “Почесний ветеран України”.

 

 Comments are closed.