23.05.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

З глибоким сумом сповіщаємо, що 11 березня 2012 року на 82 році життя помер  почесний чернівчанин Володимир Іванович Бердюгін.

Це була людина, яка все своє життя віддала роботі. Більшу частину трудової діяльності Володимира Івановича пройшло на Чернівецькому Машинобудівному заводі. Починав з ренгенозйомщика  центральної заводської лабораторії. А з 1963 працював налагоджувальником зварювального обладнання.

В 1977 році Володимиру Бердюгіну було присвоєно звання «Кращій раціоналізатор УРСР, у 1988-му він став «Заслуженим машинобудівником УРСР». Крім того, неодноразово отримував звання «Кращій робітник за фахом», «Ударник комуністичної праці» та нагороджувався медалями Радянського Союзу. Звання почесного чернівчанина було присвоєно Володимирові Бердюгіну у вересні 1987-го рішенням Чернівецького міськвиконкому.

Чернівецька міська рада щиро сумує з приводу смерті Володимира Івановича Бердюгіна і висловлює співчуття його рідним та близьким. Вічна пам’ять людині, що заслужила повагу громади чесною і самовідданою працею!Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *