Підтримай енергоефективні Чернівці! « Офіційний портал Чернівецької міської ради
15.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Проект «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці» потрапив до  фіналу другого щорічного Конкурсу на присудження премії сталої енергії  ЄС для країн Східного партнерства. Конкурс проводиться за підтримки Європейського Союзу у якості частини заходів Тижня сталої енергії Євросоюзу.

Конкурс EUSustainableEnergyAward 2020 для Східного партнерства спрямований на визначення кращих надихаючих ініціатив зі сталої енергії в країнах Східного партнерства. Його мета – визначити найкращі інновації у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії з метою поширення досвіду  цих найкращих практик, які  реалізуються  за підтримки ЄС.

Організатори  конкурсу 2 червня сформували та оприлюднили перелік шести кращих проєктів-прикладів, які подали країни Східного партнерства – Україна, Вірменія, Білорусь, Молдова, Грузія. 

Від України до фіналу обрано проект «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці» та проект міста Славутич.

Призом за 1-ше місце стане професійне рекламне відео про проєкт-переможець, який  можна буде   використовувати для популяризації інновацій у секторі енергоефективності, що сприятиме створенню позитивного іміджу для міста.

З  2 червня  до 21:00 14 червня 2020 р. здійснюється он-лайн голосування, за результатами якого будуть відібрані призери Конкурсу.

В он-лайн голосуванні, яке триває на платформі  https://voting.eapenergyawards.eu/  може взяти участь будь-хто бажаючий . Однак за умовами голосування одна людина може проголосувати лише за один із відібраних проектів, вказавши свою електронну пошту та за однією ІР-адресою.

Голосуй!  Підтримай енергоефективні  Чернівці!Comments are closed.