Підсумки новорічно-різдвяних свят у Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На їх проведення з міського бюджету було виділено 633,7 тис.грн. Усі заходи проводилися на виконання розпорядження Чернівецького міського голови «Про підготовку та проведення в м.Чернівці новорічно-різдвяних свят».

Зокрема, на встановлення та прикрашання новорічної ялинки, проведення театралізованих програм, освітлення та озвучення святкових заходів на Соборній площі міста було витрачено 224,4 тис.грн. Всього тут було проведено 22 новорічно-розважальні програми за участю аматорських колективів та професійних артистів з врученням призів та подарунків для дітей. Загалом же в установах культури пройшло понад 130 святкових заходів для дітей (новорічні вечори та ранки, вогники, театралізовані, конкурсно-розважальні та концертні програми). Не забули організатори й про хворих та знедолених діток. Для вихованців школи-інтернату №4, дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених родини та дітей-інвалідів проводилися благодійні новорічні заходи, конкурси, турніри з Брейн-рингу тощо. Всі дітки, які відвідали святкові новорічні заходи, отримали подарунки. Загалом за кошти міського бюджету було закуплено 2222 солодких пакунки на суму 40 тис.грн.

Крім того, до проведення новорічно-різдвяних свят активно долучилися і благодійні організації, і численні спонсори. Завдяки їхній підтримці вдалося створити святковий настрій значно більшій кількості чернівчан. Так, за кошти благодійного фонду «Милосердя» було проведено цілу низку святкових заходів для дітей-інвалідів, дітей ветеранів Афганістану, сиріт, а також мешканців Геріатричного пансіонату. Не залишилися без уваги і підопічні Чернівецької міської організації Товариства Червоного Хреста України, Чернівецького міського товариства інвалідів «Мрія», Комітету багатодітних матерів та матерів дітей-інвалідів, регіональної благодійної асоціації «Сім’я та здоров’я», Чернівецького міського комунального Центру «Турбота».

Новорічні ранки, дискотеки, вечори для старшокласників пройшли в позаурочний час в усіх загальноосвітніх закладах міста. Крім того, у дитячих дошкільних установах загалом було проведено 392 ранки. Протягом шкільних канікул працювали шкільні гуртки за інтересами, бібліотеки, спортивні секції. Силами позашкільних закладів міста під час канікул було проведено 79 заходів, у яких взяли участь понад 8 тисяч учнів.

Крім того, у новорічно-різдвяні дні відбулося і чимало спортивно-масових заходів та змагань. Зокрема, пройшли відкриті першості м.Чернівці з дзюдо, спортивного орієнтування, індорхокею, вільної боротьби, легкої атлетики, стрільби з луку, настільного тенісу та міні-футболу. Чимало дітей взяли участь і у новорічних фестивалях з низки видів спорту, які проводилися з нагоди свят. Усі призери та переможці отримали дипломи та медалі Міськспортуправління, а також подарунки від спонсорів.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *