Підрядників, які не розпочали ремонт доріг, попередили про розірвання договорів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Підрядникам, які всупереч укладеним договорам, отримали аванс і не розпочали вчасно капітальний ремонт доріг, надіслані письмові попередження про розірвання договорів в односторонньому порядку, нарахування пені за порушення термінів виконання робіт та застосування інших штрафних санкцій.

Про це 2 липня на брифінгу повідомив міський голова Олексій Каспрук.

Зокрема, приватному  підприємству «АЛЕКС ПРОМБУД» (керівник Олексій Боднарашек), яке мало приступити до капітального ремонту вул. Переяславської, за  порушення термінів виконання робіт нараховано понад 165 тисяч гривень пені, попереджено про розірвання договору та застосування інших заходів претензійно позовного характеру.

Майже 90 тисяч гривень пені нараховано ТзОВ «ЛК Машинері» (керівник Ігор Стариков), яке вчасно не приступило до капітального ремонту перехрестя на вул. Січових Стрільців-Руській.  Цей  же підрядник отримав попередження про дострокове розірвання угоди на капітальний ремонт вул.Гагаріна, де роботи  також не розпочаті. Департамент ЖКГ спільно з юридичним управлінням міської ради  вживає заходи претензійно-позовного характеру щодо стягнення з ТзОВ «ЛК Машинері» суми сплаченого авансового платежу та пені за кожен день прострочення строків виконання робіт за договором.

Достроково розірвано угоду з пожежно-будівельною фірмою «Схід», яка не забезпечила у визначені терміни виконання ремонту дороги на вул. Герцена. У стислі терміни завершуватиме ремонт цієї дороги комунальне підприємство МіськШЕП.

Наразі завершено капітальний ремонт провул. Л.Кобилиці (підрядник ЧМКП ШЕП), міжбудинкового проїзду на вул. Південно-Кільцевій, 5-А, 9-А (підрядник – ТОВ «Трансбуд СВ»), триває ремонт міжбудинкового проїзду на вул.Руській, 275 (підрядник  ПП Глиняний) та проїзду між будинками № 90 та № 94 на просп. Незалежності ( підрядник ПП Цаплюк), ведуться підготовчі роботи до завершення асфальтування дороги на вул.Демократичній (від вул.І.Підкови до вул.Д.Галицького, підрядник ТОВ «ЮМТ і Ко»). Виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено її експертизу та оголошується тендер на капітальний ремонт вул.Огінського (асфальтування гравійної ділянки), вул.Білоруської (від вул.Лубенської до вул.Узбецької), вул.Корсунської (асфальтування гравійної ділянки).Comments are closed.