Підприємцям рекомендовано організувати заходи з посилення режиму поточної дезінфекції « Офіційний портал Чернівецької міської ради
22.04.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На позачерговому засіданні міської постійно діючої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Чернівців (ТЕБ та НС)  було розглянуте питання «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території м. Чернівців гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV».

За результатами його розгляду комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Чернівців вирішила рекомендувати:

– суб’єктам господарювання (незалежно від форми власності), що проводять діяльність у місцях масового скупчення людей (зокрема на торговельних об’єктах, у місцях проведення культурно-масових заходів, кінотеатрах) та здійснюють перевезення громадським, авіаційним, залізничним та автомобільним транспортом, спільно з управлінням Держпродспоживслужби у м. Чернівцях організувати заходи з посилення режиму поточної дезінфекції;

– суб’єктам господарювання (незалежно від форми власності) визначити потребу у придбанні медичних масок для персоналу, який контактує з масовим скупченням людей.

 Comments are closed.