18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗа роки роботи в Україні Чорноморський банк торгівлі та розвитку надав допомогу цілій низці секторів. ЧБТР переважно працює з приватними компаніями, в першу чергу підтримуючи проекти, що передбачають відкриття нових робочих місць, підвищення рівня життя і добробуту населення. Загальна вартість затверджених банком проектів у 2016 році досягла 4,9 млрд. євро.

Проектне портфоліо ЧБТР в Україні на сьогоднішній день становить близько 560 млн. євро.
Основна мета ЧБТР – допомога малому та середньому бізнесу шляхом прямого фінансування та участі в його капіталі, а також надання спеціальних кредитних ліній місцевим фінансовим інститутам для підтримки МСП, лізингових операцій, міжнародної торгівлі тощо. Частка фінансування через місцеві банки досить висока і сягає 40% банківського портфеля.
Кредитування торгових операцій – від 180 днів до 3-5 років в залежності від виду товарів, що фінансується, при цьому ЧБТР може кредитувати до 100% вартості товарних поставок. Участь банку у проектному фінансуванні не перевищує 35% від загальних витрат за проектом. У разі інвестиції в капітал компанії, частка Банку не може перевищувати 33% від загальної суми капіталу. Як правило, це потребує вкладення коштів ініціаторами проекту та іншого банку, або державної підтримки. Максимальний розмір фінансування становить 54 млн. євро, мінімальний – 3 млн. євро або доларів США. Терміни погашення кредиту – від 3-х до 10-ти років. Період, протягом якого клієнт повинен вибрати виділені кошти, не перевищує 2-х років.
Міністерство економічного розвитку та торгівлі України пропонує допомогу в організації фінансової підтримки ЧБТР в рамках державно-приватного партнерства перспективним інвестиційним проектам, які мають інноваційне спрямування, у сферах промисловості, енергоефективності, переробки, розвитку інфраструктури тощо. Інформацію щодо проектних пропозицій пропонується надсилати за адресами: boyko@me.gov.ua, a_melnyk@me.gov.ua, або надавати у відділ інвестицій та міжнародних зв’язків міської ради: invest.chernivtsi@gmail.com, тел. 553647.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *