Підприємців Чернівців спонукають зробити літні майданчики доступними « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Підприємців – власників літніх торгових майданчиків департамент містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради попереджає, що термін дії паспорту прив’язки на літній торговий майданчик їм не продовжать, якщо майданчик не буде пристосований для потреб маломобільних груп населення.

Для продовження терміну дії паспорту прив’язки літнього торгового майданчика та терміну дії договору на право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності підприємцям необхідно звернутись до департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради із заявою, до якої додається:
– паспорт прив’язки літнього торгового майданчика;
– схема влаштування пандусу відповідно до вимог ДБН В.2.2-17:2006 «Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення» (план, розріз в М 1:100, 1:50).
Першими такі попередження вручено підприємцям, які мають дозвіл на розміщення літніх торгових майданчиків на вул. О.Кобилянської та прилеглих.
Обов’язковість доступності літніх торгових майданчиків передбачена вимогами Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та у рекомендаціях Комітету ООН з прав людей з інвалідністю щодо забезпечення особам з інвалідністю доступу до об’єктів, призначених для відвідування громадськістю.Comments are closed.