23.04.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціПрацівники Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який здійснює соціальний супровід родин, які попадають в складні життєві обставини, за тиждень зробили 47 виїздів в родини учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, сім’ї, де виховуються діти та молодь з особливими потребами, умовнозасуджені особи та особи, звільнені з місць позбавлення волі.

Працівниками центру також перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини в чотирьох сім’ях з новонародженими дітьми. Двом сім”ям, які опинились в складних життєвих обставинах, одиноким матерям з новонародженими дітьми, сім’ям, де виховуються діти з особливими потребами надана гуманітарна допомога – одяг, засоби гігієни тощо.
На відпочинок 30-ти дітей – учасників міського клубу «Паросток» – у дитячому оздоровчому таборі «Зелені пагорби» з міського бюджету виділено 98 600 грн. Також 50 дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, проведуть оздоровчу зміну в дитячому наметовому таборі «Ойкос». На це виділено 25 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *