22.11.2017


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціНовини > Під соціальним супроводом…

Працівники Чернівецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який здійснює соціальний супровід родин, які попадають в складні життєві обставини, за тиждень зробили 47 виїздів в родини учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, сім’ї, де виховуються діти та молодь з особливими потребами, умовнозасуджені особи та особи, звільнені з місць позбавлення волі.

Працівниками центру також перевірено цільове використання державної допомоги при народженні дитини в чотирьох сім’ях з новонародженими дітьми. Двом сім”ям, які опинились в складних життєвих обставинах, одиноким матерям з новонародженими дітьми, сім’ям, де виховуються діти з особливими потребами надана гуманітарна допомога – одяг, засоби гігієни тощо.
На відпочинок 30-ти дітей – учасників міського клубу «Паросток» – у дитячому оздоровчому таборі «Зелені пагорби» з міського бюджету виділено 98 600 грн. Також 50 дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, проведуть оздоровчу зміну в дитячому наметовому таборі «Ойкос». На це виділено 25 тисяч гривень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *