Під час заходу до 18-ї річниці Конституції України збирали кошти для сімей загиблих воїнів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.04.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З нагоди 18-ї річниці Конституції України сьогодні, 27 червня, у залі Чернівецької обласної філармонії відбулися урочистості. У них взяли участь: заступник голови обласної державної адміністрації Іван Рибак, голови обласної ради Михайло Гайничеру та заступник Чернівецького міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Олександр Паскар.

Захід розпочався з хвилини мовчання за загиблими на Сході України військовослужбовцями.

«У цей непростий час висловлюю надію на те, що закладений в основному законі держави потенціал буде розкрито у повній мірі. Адже це сприятиме розвитку як економічної, так і культурної галузі України, – каже Олександр Паскар. – Наша держава розвивається за принципами справедливості, котрі понад усе цінують право людини на особисте життя, власну думку і свободу дій. Незважаючи на скрутні часи у своїй історії, Україна впевнено наближається до країн з розвинутою демократією, утверджуючись у статусі нової незалежної європейської держави. Тільки спільними зусиллями ми зможемо сформувати вільне, солідарне суспільство, потужну та заможну країну».

У рамках урочистостей академічний симфонічний оркестр, академічний камерний хор та солісти філармонії виконали симфонічну сюїту Євгена Воєвідка «Битва під Берестечком». Концерт мав благодійний характер. У вестибюлі філармонії було встановлено скриньку для збору пожертв сім’ям загиблих під час АТО чернівчан.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *