Під час Толоки у Чернівцях впорядкували кладовища, парки та прибережні смуги « Офіційний портал Чернівецької міської ради
09.07.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
На Садгірському центральному кладовищі 18 квітня провели щорічну акцію «Упорядкуємо пам’ять та пам’ятки». До акції долучилася понад 150 учасників.
Завдяки спільним зусиллям учнів садгірських шкіл (37,38,39), студентів Чернівецького коледжу дизайну та економіки, Садгірської ради ветеранів приведено до ладу цілий ряд українських поховань. Серед них відомі буковинські діячі історії та культури.

В рамках проведення місячника з благоустрою, працівники Чернівецької міської ради долучились до загальноміської Толоки. Зокрема, було впорядковано: кладовище на вулиці Зеленій, вулиця Фастівська (зелена зона), парк ім. Т.Г. Шевченка, парк «Жовтневий», парк ім. Ю.Федьковича, берег р. Прут (в районі стадіону «Мальва»), Галицький шлях (берег р.Прут навпроти вул. Смоленської), вул. Хотинська, 2 (меблева фабрика), берег р.Прут (від мосту на вул. Січових Стрільців до мосту об’їздної дороги на вул. Руській).

 Comments are closed.