18.01.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Семінар “Спорт чи фізична культура: тенденції розвитку спортивної галузі” розпочав свою роботу сьогодні у сесійній залі Ратуші за участю Чернівецького міського голови Олексія Каспрука.

Метою заходу є отримання нових знань, ознайомлення з перспективами та змінами, які відбуваються у сфері спорту та фізичної культури. На семінарі було зазначено, що міська рада докладає зусиль для того, щоби не тільки зберегти наявну спортивну інфраструктуру, але й розвинути її.

Перший віце-президент Федерації плавання України Володимир Шумілін презентував проект реконструкції плавального басейну ЗОШ №27, процес проектування якого тривав півтора роки. Після реконструкції басейн почнуть відвідувати діти віком від шести місяців. Також у цьому басейні будуть займатися школярі та люди з обмеженими можливостями. Приміщення басейну має стати повноцінним спортивним комплексом. На першому поверсі будуть тренажерні зали та студії, на другому — 25-метровий басейн та 10-метровий дитячий басейн, на третьому — мансарди зі студіями. Вартість реконструкції складає 33 мільйони гривень. За кілька тижнів міська рада зможе оголосити тендер на реконструкцію басейну.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *