17.10.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЕлектронну петицію Дениса Свекли щодо будівництва садочка (навчально-виховного комплексу) в мікрорайоні «Гравітон», яка набрала 250 голосів, розглянуто на сесії Чернівецької міської ради.

Петиція передньо розглядалась в присутності автора за участю фахівців департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради . Більшістю голосів міських депутатів петиція була підтримана. Разом з тим, депутати запропонували будівництво дошкільного закладу здійснити не на базі ЗОШ№13 за адресою вул. Немирівська, 3, а на окремо визначеній департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин ділянці. За дану пропозицію проголосувало 24 депутати.
Петицію щодо передачі земельної ділянки товариству колективних забудовників №5 для створення дитячого майданчика, спортивної зони та зони відпочинку на вулиці Полтавській, 1 також розглянуто на сесії Чернівецької міської ради. Проектом рішення передбачено відмовити автору петиції Валентину Василову у задоволенні петиції, у зв’язку з тим, що дана земельна ділянка надана в оренду МПП «Будівельник» до 2054 року. Натомість депутати петицію підтримали і доручили департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин запропонувати заявнику іншу земельну ділянку та закріпити її за будівництвом дитячого майданчику.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *