Перший випадок сказу собаки в цьому році зафіксували у Чернівцях « Офіційний портал Чернівецької міської ради
29.11.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
 alt=На території приватного господарства хвора на сказ собака покусала власницю після чого на третій день померла. Інцидент стався минулого понеділка на вулиці Горіхівській.
Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при Чернівецькій міській раді проведено розслідування щодо підтвердження захворювання собаки на сказ. В ході розслідування було встановлено, що собака була безпородною, віком 5 місяців та утримувалась у дворі даного господарства. За вакцинацією на сказ власниця не зверталась.
Спеціалістами Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної допомоги були провакциновані усі тварини, які утримуються на території даного господарства, по схемі вимушеної вакцинації та продезінфікована сама територія.
Державна надзвичайна протиепізоотична комісія провела засідання з залученням інших фахівців, де було вирішено накласти карантинні обмеження на це приватне господарство та оголосити територію, в радіусі 100 м. від епіцентру події, загрозливою щодо захворюваності на сказ.
Комісією було розроблено та затверджено комплексний план заходів по боротьбі та профілактиці сказу в приватному господарстві. На даний час проводяться ветеринарно-санітарні заходи з метою ліквідації вогнища сказу, в тому числі, щеплення тварин, сприятливих до сказу.
Як повідомив директор МКП «Центр стерилізації тварин» Артем Жук, це перший зафіксований випадок сказу в цьому році. Також він запевнив , що усі безпритульні тварини, які перебувають в карантинній зоні, будуть відловлені для подальшого спостерігання.Comments are closed.