Перше ЗНО в цьому році у Чернівцях пройшло без порушень та з дотриманням усіх карантинних обмежень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
24.11.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Порушень процедури умов проведення ЗНО у Чернівцях не виявлено, ні з боку учнів, ні з боку педагогів. З 1949 зареєстрованих до участі в тестуванні із математики 25 червня у пункти ЗНО з’явилося 1507. Про це повідомив начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк.

Зовнішнє незалежне оцінювання пройшло з дотриманням усіх рекомендацій Головного санітарного лікаря України. Усі пункти були забезпечені пірометрами для проведення  температурного скринінгу,  антисептиками, захисними масками, одноразовими рушниками, інформаційними матеріалами. Учасники дотримувались дистанції, як при вході,  так і в аудиторії.

«Очікуємо і сподіваємося на гарні  результати наших учнів, хоча й готувалися до ЗНО  у нових умовах, продиктованих карантином.  Ті учасники, які з поважних  причин  сьогодні  пропустили основну сесію ЗНО, зможуть пройти  тестування під час додаткової сесії . Таким учасникам впродовж 5 робочих днів з урахуванням дня проведення тестування необхідно до регіонального центру подати заяву щодо участі у додатковій сесії, копію сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії», – зазначив Сергій Мартинюк.  Він  звернув увагу, що стихійне лихо, у тому числі повінь, в день або переддень проведення зовнішнього оцінювання з  певного навчального предмета є поважною причиною для неявки на основну сесію і допуску учня до тестування під час додаткової сесії.

 Comments are closed.