19.02.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

На позачерговій сесії Чернівецької міської ради депутати не подолали вето міського голови Олексія Каспрука на продовження договору оренди землі на вулиці Головній 209 А.

Раніше вони проголосували за поновлення з 01.03.2017р. підприємцю Мацьопі Антоніні Сергіївні та Воробель Ларисі Миколаївні договору оренди землі (від 12.07.2002р., №126) площею 0,0036га на 3 (три) роки для обслуговування торгового павільйону. Міський голова звернув увагу, що це суперечить статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011р. №244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішенню виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 23.02.2016р. №116/4 «Про затвердження Комплексної схеми розміщення стаціонарних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Чернівців», воно підлягає зупиненню. Згідно з даною схемою, павільйон, який розташований на земельній ділянці, що перебувала в орендному користуванні підприємців Мацьопи А.С. та Воробель Л.М., підлягає демонтажу.
Тож пункт 13 рішення Чернівецької міської ради VII скликання від 01.03.2017р. №613 «Про розгляд звернень юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців щодо надання земельних ділянок в оренду, поновлення договорів оренди землі, визнання такими, що втратили чинність, та внесення змін до окремих пунктів рішень з цих питань» в частині поновлення оренди за адресою вул. Головна 209 А, є таким, що суперечить законодавству України.
Мала архітектурна форма знаходиться на червоних лініях на фасаді земельної ділянки. Це суперечить рішенню міської ради щодо розміщення МАФів у межах червоних ліній центральних вулиць. Департаментом містобудування та земельних ресурсів Чернівецької міської ради було аргументовано питання стосовно припинення договору оренди. Окрім того, МАФ не має водопостачання і водовідведення, каналізації і санвузла.
Накладаючи вето на сумнівне рішення про продовження договору оренди, Олексій Каспрук взяв до уваги неодноразові звернення громадян, які відчувають дискомфорт від діяльності закладу.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *