18.06.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціСьогодні Чернівецький міський голова Олексій Каспрук зустрівся з керівником компанії «RIKO» (Словенія) Янезом Шкрабєцом (Janez Skrabec). Під час робочої зустрічі керівник компанії розповів, що «RIKO» має великий міжнародний досвід планування та реалізації проектів в області технологічного обладнання, енергетики, екології, логістики та будівництва.

Коло інвестиційних інтересів компанії у Чернівцях охоплює наступні перспективні напрямки: очистка відпрацьованих вод; біогаз – будівництво метантенків у рамках міських очисних споруд, з можливим термічним гідролізом мулу з других відстійників; будівництво нових очисних споруд; будівництво полігонів твердих побутових відходів з заводом для сортування і можливого спалювання твердого залишку сміття; станція компостування органічних відходів; будівництво трансформаторних станцій; будівництво ГЕС, ТЕС тощо.
Олексій Каспрук детально окреслив сучасні виклики та проблеми, над вирішенням яких працює місто, та запросив бізнесмена до продовження фахового діалогу на рівні експертів з пошуку спільних рішень з низки конкретних інвестиційних пропозицій, зокрема, у комунальній сфері. «Безперечно,- наголосив Олексій Каспрук, – ми зацікавлені в нових міжнародних проектах, особливо якщо це стосується покращання навколишнього середовища та впровадження нових сучасних технологій».
Чернівці цими днями також відвідає чисельна делегація з Словенії, представники якої візьмуть участь у відкритті меморіальної дошки на математичному факультеті Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича видатному математику Йосипу Пленелю.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *