Олексій Каспрук запропонував депутатам укласти Меморандум про спільні дії задля розвитку Чернівців « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.09.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Меморандум про спільні дії міського голови та депутатів міської ради в інтересах громади, кожного чернівчанина задля розвитку міста Чернівці запропонував  укласти Олексій Каспрук на першій зустрічі з новообраними депутатами, яка відбулася 25 листопада за участю голови Чернівецької міської виборчої комісії Чернівецької області Сергія Бостана.

Сергій Бостан повідомив, що  міська виборча комісії Чернівецької області має намір скликати першу сесію новообраної  міської ради 3 грудня цього року о 10.00, що відповідає  вимогам Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

На першій  сесії  Чернівецької міської ради УІІ скликання після визнання повноважень депутатів міської ради нового скликання та новообраного міського голови пропонується розглянути питання щодо утворення постійних комісій ради, створення робочої групи з підготовки проектів Регламенту міської ради та Положення про постійні комісії міської ради, а також затвердити схему розміщення в сесійній залі депутатських фракцій.

Міський голова Олексій Каспрук з метою  дотримання  графіку проведення погоджувальних процедур та своєчасного отримання фінансування запропонував  на першій сесії також розглянути питання про схвалення проекту «Енергоефективність в будівлях бюджетної сфери у м. Чернівці», що підтримується Північною екологічною фінансовою корпорацією (NEFCO). Презентацію проекту пропонується повести 2 грудня о 16.00 під час Дня депутата, де новообрані депутати зможуть також ознайомитися з роботою системи електронного голосування.

У разі  готовності депутатів затверджувати персональний склад  постійних депутатських комісій та обирати їх голів, це питання може бути розглянуто на першій сесії міської ради.

Олексій Каспрук  запропонував депутатам укласти Меморандум про спільні дії міського голови та депутатів міської ради в інтересах громади, кожного чернівчанина задля розвитку міста Чернівці, в якому окреслюються стратегічні та першочергові  цілі та завдання у різних сферах життєдіяльності  міста. На думку  міського голови, такий публічний документ сприятиме конструктивній  співпраці міського голови і депутатів  у сесійній залі незалежно від партійної приналежності та особистих стосунків, дасть розуміння  громаді, які  питання у розвитку міста є пріоритетними і підтримуються депутатським корпусом, дозволить забезпечити послідовність та наступництво у діях влади. Проект Меморандуму надано депутатам для ознайомлення і пропозицій.

Довідково.Проект Меморандум про спільні дії міського голови та депутатів міської ради в інтересах громади, кожного чернівчанина задля розвитку міста ЧернівціЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *