17.07.2018


Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси БєльціЗ нагоди Всеукраїнського Дня дошкілля у сесійній залі Ратуші відбулися урочисті збори. Чернівецький міський голова Олексій Каспрук привітав працівників дошкільних закладів міста з професійним святом та вручив листи подяки за багаторічну сумлінну, творчу працю і вагомі успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

“Батьки довіряють вам свій найцінніший скарб – своїх дітей, – сказав Олексій Каспрук, звертаючись до присутніх педагогів. – Ваша праця є дуже важливою та відповідальною і водночас дуже нелегкою.
Те, що ви працюєте у переповнених групах, можна вважати справжнім трудовим подвигом. На жаль, ми ще не можемо забезпечити всіх малят місцями у садочках, але працюємо над цим і вже є певні результати – відкриваються нові групи в садочках, найближчим часом плануємо відкрити капітально відремонтовані та новозбудовані дитячі установи, думаємо про проектування і будівництво ще кількох нових установ у багатонаселених мікрорайонах. Ми сподіваємося, що спільними зусиллями у 2018 році ми вирішимо цю проблему”.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *