Олексій Каспрук просить в.о. Міністра оборони прискорити ротацію чернівчан, які несуть службу в районі проведення АТО « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
«Чернівецька міська рада, родини та близькі  мобілізованих  чернівчан з розумінням ставляться до  вкрай важливої  місії, яку виконують  наші бійці  в східних областях  України і  всіляко намагаються підтримати їх  моральний дух, надати  матеріальну допомогу  в забезпеченні необхідною амуніцією. Однак більшість резервістів  не мають спеціальної військової підготовки і отримали  бойові  навики лише  під час проведення  короткочасних  мобілізаційних навчань, що викликає особливе занепокоєння в  їхніх родин, посилює  психологічну  напругу  в місті. Тому  просимо вище армійське командування прискорити  ротацію особового складу, який вже 1,5 місяця  перебуває  у зоні бойових дій і  відчуває фізичне та моральне виснаження», –  – йдеться у  зверненні міського голови до в.о. Міністра оборони України Михайла Коваля.

В ході мобілізації до лав Збройних Сил України  призвано  443 мешканців  Чернівців, переважно резервістів. Більшість мобілізованих чернівчан виконують свій військовий обов’язок  на сході України, в районах проведення АТО ще з 10 травня 2014 року.

Станом на 17 червня ц.р. в зоні бойових дій загинули двоє чернівчан –  старший прапорщик В’ячеслав Пелехатий ( 1973 р.н.), молодший сержант Ігор Крисоватий ( 1992 р.н.),  четверо  чернівчан зазнали тяжких поранень.

Троє з поранених за  клопотанням міської влади 18 червня будуть доставлені до Чернівців для подальшого лікування у військовому госпіталі. «В рідному  домі і стіни допомагають швидше стати на ноги. Ми допоможемо забезпечити  поранених  необхідним лікуванням.  Переконаний, що  чернівчани оточать  бійців постійною турботою, підтримають  їхні сім’ї», – зазначив  міський голова Олексій Каспрук. Він закликав  чернівчан  молитися за усіх вояків, добровольців, які виборюють мир та єдність України, жертвуючи  найдорожчим –  життям і здоров’ям.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *