Оголошення про скликання 72 сесії Чернівецької міської ради « Офіційний портал Чернівецької міської ради
07.03.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
27 червня 2019 року о 10:00 в сесійній залі міської ради скликається 72 сесія Чернівецької міської ради VІІ скликання.
На розгляд засідання виноситься 44 питання.

Серед них, зокрема, такі:

  1. Про припинення комунальних медичних установ м. Чернівців: КМУ «Міська лікарня №1», КМУ «Міська клінічна лікарня №3», КМУ «Міська лікарня №4», КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня», КМУ «Міський клінічний пологовий будинок №1», МКМУ «Клінічний пологовий будинок №2» внаслідок їх реорганізації та створення комунальних некомерційних підприємств: «Міська лікарня №1», «Міська клінічна лікарня №3», «Міська лікарня №4», «Міська дитяча клінічна лікарня», «Міський клінічний пологовий будинок №1», «Клінічний пологовий будинок №2».
  2. Про делегування представників громади міста до складу Госпітальної ради Центрального округу Чернівецької області.
  3. Про затвердження Порядку загальної міської електронної реєстрації та обліку дітей для влаштування в заклади дошкільної освіти м. Чернівці.
  4. Про збільшення розміру статутного капіталу та затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства КП «Чернівціводоканал».
  5. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Чернівців газопроводу з передачею його у господарське відання без переходу права власності публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації ”Чернівцігаз” тощо.

На чергову сесію міської ради VІІ скликання запрошено: заступників міського голови, членів виконавчого комітету, керівників окремих виконавчих органів міської ради, прокурора Чернівецької місцевої прокуратури, начальника Чернівецького відділу поліції Головного управління національної поліції в Чернівецькій області, начальників: державної податкової інспекції в м. Чернівцях Головного управління Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області, управління Державної казначейської служби у м. Чернівцях Чернівецької області, управління Держгеокадастру у м.Чернівцях Чернівецької області, Чернівецького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, голову Чернівецького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, голову міської ради ветеранів війни, праці і збройних сил, депутатів Верховної Ради України, обраних від м.Чернівців, депутатів Чернівецької обласної ради, обраних від м.Чернівців, голову облпрофради, представників засобів масової інформації, спостерігачів спеціальної моніторингової місії в Україні Організації з питань безпеки та співробітництва в Європі.Comments are closed.