Нову автобусну зупинку на перехресті вулиць Винниченка-Миру облаштовують на вимогу петиції мешканців « Офіційний портал Чернівецької міської ради
30.03.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Капітальний ремонт перехрестя вулиць Винниченка-Миру з влаштуванням карману для автобусної зупинки  розпочала виконувати фірма  «Будторгінвест». Вартість робіт становить 195 441 гривень. Ціна договору динамічна, тобто може змінюватися. Строк виконання робіт: 12 липня 2019  —  31 грудня 2019.

Роботи виконуються на вимогу електронної петиції Світлани Круць, зареєстрованої 21 листопада 2017 року, яка набрала 256 голосів.

Петиція №357 щодо влаштування зупинки громадського транспорту в районі перехрестя вулиць Винниченка та Миру була підтримана міською радою  24 лютого 2018 року, однак кошти на  роботи у 2018 році міська рада не виділила, не зважаючи на внесення цього об’єкту до програми « Комфортне місто».   Виконання робіт стало можливим лише після виділення коштів на цей об’єкт у  міському бюджеті на 2019 рік та перенесення у цьому місці  інженерних мереж.Comments are closed.