Новий тариф на теплопостачання є обґрунтованим « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.10.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

З 1 липня цього року у Чернівцях, як і в інших регіонах України, за рішенням уряду відмінено дію двоставкового тарифу за послуги централізованого теплопостачання. Водночас рішенням НКРП (Національна комісія з регулювання послуг ЖРП) для Чернівців у новому опалювальному сезоні встановлено тариф на послуги централізованого теплопостачання у розмірі 7,61 грн. за 1 кв. м. опалювальної площі.

Зазначений тариф, за висновком НКРП, є обґрунтованим і має покривати всі витрати МКП «Чернівцітеплокомуенерго» на виробництво та транспортування теплоносія, ремонт і утримання мереж. Про це повідомив 21 липня на брифінгу заступник міського голови Георгій Леонтій.

Він закликав чернівчан, які мають невисокі доходи, вже зараз розпочати оформлення державних субсидій та компенсацій. Георгій Леонтій звернув увагу, що запроваджена урядом компенсація є різницею між сумою, яку родина з невисоким доходом плати за послуги ЖКГ до підвищення тарифів, і сумою, яку сплачуватиме після такого підвищення. «Ті чернівчани, які вчасно скористаються цієї програмою, подорожчання тепла не відчують», – зазначив заступник міського голови Георгій Леонтій.

Для отримання компенсацій потрібно з паспортом звернутися до районного управління праці та соціального захисту за місцем реєстрації із довідкою про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб та довідками про доходи кожного члена родини.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *