Новий каналізаційний колектор збудують на вулиці Немирівській « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.10.2019Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці

Каналізаційний колектор діаметром 1000 мм збудують на вулиці Немирівській. Про це на брифінгу повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Сергій Погорений. Старий каналізаційний колектор в цьому районі вже кілька років перебуває в аварійному стані, створює незручності місцевим мешканцям.

Одночасно з метою підвищення благоустрою мікрорайону капітально відремонтовано дорожнє покриття вулиці Немирівської. Ремонтні роботи проведено за рахунок субвенції з державного бюджету. Замовником робіт було УКБ Чернівецької ОДА, виконавцем – ТОВ «Будторгінвест».

Сергій Погорений звернув увагу, що при формуванні Переліку об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в м. Чернівцях за рахунок коштів субвенції державного бюджету обласному бюджету у 2014 році в пропозиціях Чернівецької міської ради було чітко зазначено об’єкт – «Капітальний ремонт вул. Немирівської – від вул. Роменської до ЗОШ № 13». Такі вимоги висувалися з врахуванням проведення в подальшому робіт з облаштування колектору. Однак виконавець робіт проклав асфальтове покриття довжиною 220 п.м. не на тій ділянці дороги, що замовляла міська рада. Це тепер значно ускладнює будівництво колектора.

Департамент житлово-комунального господарства міської ради працює над тим, аби організувати будівництво нового каналізаційного колектора з найменшим пошкодженням вже відремонтованого дорожнього полотна.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *