Німецькі кредитори задоволені динамікою реалізації проекту модернізації системи водопостачання Чернівців « Офіційний портал Чернівецької міської ради
08.08.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Робочу нараду з нагальних питань реалізації проекту модернізації системи водопостачання Чернівців провів міський голова Олексій Каспрук з представниками німецького державного банку розвитку (KfW), які перебували у Чернівцях з дводенною місією на чолі з пані Анною Ширмер (Anna Schirmer), старшим проектним менеджером (LEd 4) з міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії.

У обговоренні заходів проекту та графіків їх реалізації взяли також участь інженер (LEd 4) групи міського та регіонального розвитку по Східній Європі, Кавказу та Центральній Азії Дітер Якоб (Dieter Jakob), проектний координатор KfW в Україні Віталій Шмерига.

Відзначено, що ТЕО проекту відкореговано та передано на експертизу, водночас, відповідно до затверджених графіків, у вересні завершуються вишукувальні роботи на всіх об’єктах проекту. Паралельно виконується проектування робіт із заміни розподільчих водопровідних мереж у місті Чернівці і вже у листопаді ці проекти будуть передані на експертизу, після проходження якої розпочнуться тендерні процедури.

Представники німецького банку позитивно оцінили темпи виконання заходів І стадії проекту та висловили готовність розпочати роботу над підготовкою до ІІ стадії проекту.

У рамках робочої місії пані Кетрін Прассе (Kathrin Prasse), експерт по тендерам KfW, провела для спеціалістів міської ради та МКП «Чернівціводоканал» тренінг із закупівель відповідно до Керівних настанов із закупівель Банку розвитку KfW на прикладі застосування сучасних міжнародних контрактів FIDIC.

Міський голова Олексій Каспрук та керівник делегації німецького державного банку розвитку KfW Анна Ширмер домовились, що наступна робоча зустріч відбудеться восени цього року, під час якої Чернівцям буде офіційно передано спеціальне обладнання, передбачене проектом.

Довідково

Проект модернізації водопостачання Чернівців, який реалізується за кредит німецького державного банку розвитку (KfW) під гарантії урядів України та Німеччини, передбачає реконструкції водозаборів, станції водоочистки, резервуарів питної води, заміну аварійних ділянок Дністровського водогону та розподільчих водопровідних мереж, модернізацію насосного обладнання, зонування тиску, низку заходів з оптимізації управлінських процесів на КП «Чернівціводоканал».Comments are closed.