Навчання в школах міста тимчасово призупинено « Офіційний портал Чернівецької міської ради
04.12.2021


Аварійні телефони оперативних служб
Інспекція з паркування
Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
За результатами моніторингу від 28 листопада 2016 року відвідування дітьми загальноосвітніх навчальних закладів м.Чернівців відсоток відсутніх дітей , захворівших на гострі респіраторні вірусні захворювання (ГРВЗ) коливається від 2% до 47,5%.

З метою попередження подальшого поширення захворюваності на ГРВІ, в тому числі на грип, локалізації епідемічного процесу та забезпечення стабільної епідемічної ситуації тимчасово призупинено навчально-виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах міста з 29.11.2016 р.по 02.12.2016р.

Начальнику управління освіти Чернівецької міської ради Мартинюку С.В. доручено забезпечити контроль проведення санітарно-гігієнічних , протиепідемічних, дезиінфекційних заходів в усіх закладах освіти. Забезпечити проведення санітарно-роз’яснювальної роботи серед учнів, батьків, персоналу з питань попередження зараження ГРВІ, в тому числі грипом.

Начальнику міського управління охорони здоров’я Незборецькому І.В. доручено здійснювати санітарно –освітню роз’яснювальну роботу серед населення щодо заходів індивідуальної та колективної профілактики, ГРВІ, в тому числі грипу, необхідності своєчасного звернення за медичною допомогою в разі появи ознак захворювання.

Начальнику управління Держпродспоживспілки у м. Чернівцях Лазарєву С.Ю. доручено забезпечити проведення щоденного моніторингу захворюваності на ГРВІ, в тому числі грипу, в усіх навчально –виховних закладах міста.

Відповідне розпорядження підписав Чернівецький міський голова Олексій Каспрук.

До відома учнів та батьків – домашнє завдання на цей період можна знайти на сайтах учбових закладів та міського управління освіти. Вчителі надаватимуть он-лайн консультації учням.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *