Національна поліція у Чернівцях відзначає третю річницю « Офіційний портал Чернівецької міської ради
21.10.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
З нагоди третьої річниці Національної поліції України у Чернівцях відбулися святкові урочистості. Близько півтисячі буковинських поліцейських зібрались на Соборній площі, 53 з яких – це офіцери-новобранці, що склали присягу на вірність українському народу.

Спецпризначенці продемонстрували городянам свою майстерність. Усі бажаючі мали нагоду оглянути експозицію поліцейської техніки, озброєння і спеціальних засобів. Для присутніх виступали артисти та орекстр, а на площі розгорнули величезний прапор України.

Заступник Чернівецького міського голови Олександр Паскар привітав присутніх зі святом, а також за добросовісне виконання службових обов’язків і з нагоди Дня Національної поліції України вручив подяки та пам’ятні подарунки поліцейським Марії Габі, Міхаеллі Фрединій, Андрію Мацку, Валентину Мізюку, Ірині Дронь, Яні Богатирець, Вадиму Грініку, Андрію Паранюку і Михайлу Скрипнику.

У ГУНП Чернівецької області працює понад півтори тисячі офіцерів поліції. З початку 2018 року на службу влаштувались сто новобранців, на Сході обороняли Україну 409 буковинських поліцейських.Comments are closed.