«Народна філармонія» у Чернівцях на допомогу армії зібрала понад 36 тисяч гривень « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Понад 36 тисяч гривень для українських військових було зібрано 20 липня під час концерту мистецького проекту «Народна філармонія» у Літньому театрі. Черга бажаючих зробити свій внесок до солдатської каски, яка виконувала роль благодійної скриньки, розтягнулася на всю залу Літнього театру. Кошти чернівчани доносили вже і після завершення концерту. До цієї мистецько-благодійної акції долучилися трудові колективи міста, які делегували з пожертвами на концерт своїх представників.

У концерті взяли участь Народні артисти України Раїса Недашківська і Гурбан Аббасов, Заслужені артисти України Леся Горова і Володимир Гонський, лауреати міжнародних конкурсів Уляна Воробей і Руслана Лоцман, гурт «Горлиця» та чернівецькі виконавці. Захід відбувся за підтримки міської ради та азербайджанської діаспори у Чернівцях.
Артисти «Народної філармонії» проводять концерти зі збору коштів для армії у різних містах України, виступають перед моряками, льотчиками, танкістами, хіміками, воїнами зенітно-ракетних та внутрішніх військ, резервістами, кадровими військовими, бійцями спецпризначення.

Один із ініціаторів «Народної філармонії» Руслана Лоцман відзначила, що концерт у Чернівцях її вразив тим, як міська влада і громада згуртовано долучилася до цієї акції.

Артисти « Народної філармонії» відвідали також у Чернівцях військовий госпіталь, де проходять лікування поранені в зоні АТО бійці, навідалися у музей Івана Миколайчука в Чорториї.

Міський голова Олексій Каспрук висловлює щиру вдячність усім чернівчанам, які не залишилися байдужими, підтримали акцію «Народна філармонія», продемонстрували єдність з українськими вояками та зробили свій внесок у скарбницю допомогу українській армії. «Спільними зусиллями армії і народу ми здолаємо усіх ворогів і недругів, відстоїмо цілісність України та європейський, демократичний шлях розвитку нашої держави», – відзначив міський голова.
До дня Незалежності України в столичному Палаці «Україна» відбудеться заключний Гала-концерт Народної Філармонії і презентація фільму про акцію єдності армії, митців і всього народу України.

Сектор інформації та зв’язків з громадськістюЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *