На засіданні комісії з питань безпеки дорожнього руху вирішували низку питань щодо встановлення дорожних знаків « Офіційний портал Чернівецької міської ради
26.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відбулось чергове засідання постійно діючої комісії з питань організації та безпеки дорожнього руху в м. Чернівцях.
На розгляд було винесено 10 питань.

Повторно розглянувши питання щодо проїзду бетоновозів на мікрорайон “Роша” по вулицях Ю.Гагаріна, М.Чернишевського, О.Маковея, П.Нахімова та Стрийській, комісією було вирішено зняти дане питання на довивченняза участю департаменту житлово-комунального господарства, управління патрульної поліції в Чернівецькій області, представників фірм виробників бетону, представників мешканців вул. М.Чернишевського, вул. П.Нахімова, вул. О.Маковея.

Обговоривши питання про влаштування пішоходного переходу на вул. Воробкевича в районі скейт-парку, прийнято рішення доручити комунальному підприємству МіськШеп встановити на даному місці пішохідний перехід з відповідними знаками.

Одноголосно комісією було прийнято рішення щодо визначення на перехресті вул.Білоруської та вул. Ізмайлівської головною дорогою напрямок руху від ЗНЗ №16 по вул. Білоруській та вул. Ізмайлівській, а також вирішено доручити комунальному підприємству МіськШеп на під’їздах до вказаного перехрестя при русі від вул. Козятинської встановити на вул. Білоруській дорожній знак 2.2 “Проїзд без зупинки заборонено”, а з боку вул. Білоруської та вул. Ізмайлівської дорожні знаки 2.3. “Головна дорога” з табличкою 7.8. “Напрям головної дороги”.

В пропозиції щодо зміни організації дорожнього руху по вул. Героїв Майдану в районі будинку 200-А для заїзду до податкової інспекції відмовлено, оскільки такі зміни порушують вимоги дорожніх знаків та Правил дорожнього руху.

На звернення гр.Собкова Р.В. щодо встановлення дорожніх знаків та “лежачих поліцейських” в районі перехрестя вул. О.Романця та вул. Хрещатинської вирішено відмовити.

Розглянувши звернення ОВ “Поліграф-Сервіс”, директора ліцею №4 щодо перенесення пішохідного переходу з встановленням відповідних дорожніх знаків, розділової полоси, “лежачих поліцейських” між будинками вул. П. Орлика, 5-А та вул. П. Орлика, 7 та  між будинками вул. П. Орлика, 7 та вул. П.Орлика, 9 вирішено відмовити у перенесенні існуючого пішохідного переходу за вказаними адресами, а також вирішено доручити комунальному підприємству МіськШеп додатково освітити пішохідні переходи до парку та почистити дерева в районі пішохідних переходів по вул. П.Орлика.

Розглянувши колективне звернення щодо встановлення дорожніх знаків та “лежачих поліцейських” на вул. Афанасьєва-Чужбинського, комісія вирішила погодити за рахунок заявників встановити “лежачі поліцейські” відповідно до нормативних документів.

Комісія не надала дозволу на влаштування майданчика для паркування на проспекті Незалежності на розі з вул. Головною біля колишньог магазину “Каштан”.

Розглянувши питання щодо доцільності влаштування дорожніх знаків 3.34. “Зупинку заборонено” на вул. Б.Хмельницького одноголосно вирішено доручити комунаьному підприємству МіськШеп демонтувати дорожні знаки 3.34 “Зупинку заборонено” на вул. Б.Хмельницького на ділянці від вул. Головної до вул. Університетської.Департаменту житлово-комунального господарства рекомендовано, при виготовленні паспортів н амайданчики для платного паркування, передбачити паркування транспортних засобів вздовж бордюра на платній парковці на вказаному відрізку.Comments are closed.