На території міста Чернівці триває підготовка до проведення місцевих виборів « Офіційний портал Чернівецької міської ради
02.12.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Протягом останніх тижнів рятувальники Чернівецького міського відділу провели низку заходів, спрямованих  на  запобігання виникненню надзвичайних ситуацій під час підготовки й проведення місцевих виборів.

Стан пожежної безпеки на виборчих дільницях є дуже важливим фактором безпеки, адже під час виборів на дільниці перебуває велика кількість осіб, котрі без відповідних знань та навичок при виникненні пожежі чи іншої надзвичайної події можуть піддатись паніці та травмуватись.

Тому сьогодні, інспектори Чернівецького міського відділу Управління ДСНС України у Чернівецькій області провели інструктажі з основних правил безпеки на виборчих дільницях та з порядку дій у випадку виникнення надзвичайної  ситуації для голів виборчих комісій м. Чернівці.

Фахівці ДСНС наголосили, що для безпечного проведення виборів потрібно уважно поставитись до контролю дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях, адже від цього залежить безпека людей. Також рятувальники нагадали правила користування вогнегасником, та іншими первинними засобами  пожежогасіння.

Окрім того,  головам комісій вогнеборці вручили пам’ятки з основними правилами безпеки під час проведення виборчого процесу.Comments are closed.