На окремих комунальних підприємствах виявлено порушення у виплаті зарплат, а в ДЖКГ не змогли обґрунтувати вартість послуги з відлову безпритульних тварин « Офіційний портал Чернівецької міської ради
23.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів планові перевірки фінансово-господарської діяльності в міському комунальному підприємстві «Аптека №2», комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві «Буковина» та аналіз витрат з надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин у місті у департаменті житлово-комунального господарства міської ради. Про це повідомив начальник відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради Денис Круглецький.

За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві «Аптека №2» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 30 540,89 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 4 339,67 грн, недоплати зарплати на суму 26 201,22 грн, а також лишки матеріальних цінностей, які підлягають оприбуткуванню на баланс підприємства.
В комунальному спортивно-оздоровчому підприємстві «Буковина» встановлено порушень фінансового характеру на загальну суму 80 777,04 грн, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 19 170,04 грн та недоплати зарплати на суму 61 607,00 грн.
Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності.
В Департаменті житлово-комунального господарства міської ради здійснено тематичну перевірку, зокрема проаналізовано витрати на надання послуг із відлову та тимчасової ізоляції тварин в місті Чернівці. Департамент не зміг надати первинні документи, калькуляції окремих видів послуг або інші розрахунки, на підставі яких обраховувалася вартість послуги з відлову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин у місті.
Під час аналізу кошторису на послуги з відлову та тимчасової ізоляції тварин в м. Чернівцях на 2019 рік, який було скориговано у квітні 2019 року, встановлено, що частина цін на послуги не підтверджується відповідними розрахунками, а розрахунок ціни за одиницю виміру з утримання скотомогильника взагалі не проводився.
Крім цього, відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів перевірки в Аптеці №10 та Аварійно-диспетчерській службі 0-80 щодо усунення ними порушень та недоліків, виявлених під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2018 році.Comments are closed.