Місто Чернівці стало учасником другої фази проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» « Офіційний портал Чернівецької міської ради
19.01.2021


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Зустріч Чернівецького міського голови Олексія Каспрука з Міхаелем Енгелем, директором проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» та Андрієм Зуєвим, заступником директора проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» відбулася 10 жовтня 2019  року.

«Для нас важливо, що Чернівці разом з містами-партнерами беруть участь у проєкті «Інтегрований розвиток міст в Україні» та отримують якісну  технічну  допомогу з питань розробки концепцій сталого розвитку, планування та управління міською інфраструктурою. Вдячні GIZ за надану проектом допомогу у розробці Інтегрованої концепції розвитку Чернівців 2030, транспортної моделі міста, проєктно-кошторисної документації демонстраційного проєкту з реорганізацію вуличного простору на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Університетської у громадський простір, а також з розробки техніко-економічного обгрунтування інфраструктурного проекту із з’єднання нової і старої частини проспекту Незалежності. Ми зацікавлені у подальшій співпраці задля успішного та сталого розвитку міста», – зазначив на зустрічі міський голова Олексій Каспрук.

З представниками GIZ   було обговорено напрямки майбутнього співробітництва у другій фазі проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

«Друга фаза проекту стартує 1 листопада 2019 року та триватиме до жовтня 2023 року. У проекті і надалі братимуть участь міста Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Полтава та Подільський район Києва, а також приєднаються міста Харків та Мелітополь. Проєкт буде спрямований на вдосконалення рамкових умов для інтегрованого міського розвитку, практичного впровадження інтегрованих концепцій розвитку міст 2030, фахового обміну досвідом», – зазначив МіхаельЕнгель, директор проєкту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Довідка

Замовником проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» виступають Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) та Державний секретаріат Швейцарії з економічних питань (SECO). Виконавець проєкту — німецька урядова компанія DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH. Даний Проєкт прагне покращити умови життя населення українських міст, підготувати їх до місцевого самоврядування шляхом їх підтримки в застосуванні підходів інтегрованого розвитку міст у відповідності з європейськими принципами і цінностями.Comments are closed.