Міський голова Олексій Каспрук привітав юну рятівницю « Офіційний портал Чернівецької міської ради
25.09.2020


Аварійні телефони оперативних служб

Інформація щодо організації та
проведення мирних заходів


Звіти про фактично використані кошти та надані послуги МКП


Доступ до публічної
інформації


Стратегічний план розвитку Чернівців на 2012-2016 роки


Генеральний план міста


Схема зонування міста Чернівці


Схема тимчасових споруд міста Чернівці


Карта номінованої площі та буферної зони ЮНЕСКО


Межі центрального історичного ареалу


На допомогу захисникам БатьківщиниМИ В:
МІСТА-ПОБРАТИМИ ЧЕРНІВЦІВ

Клагенфурт Назарет Ілліт Саскатун Конін Сучава Тімішоара Солт Лейк Сіті Ясси Бєльці
Одинадцятикласниця Чернівецького ліцею №3 (медичного профілю) Анна Шумко вчинила справжній подвиг – врятувала життя 10–річній дівчинці, яка ледь не потонула під час купання у водоспаді в с. Шешори на Прикарпатті.

Туди діти, які відпочивали в таборі, поїхали на екскурсію. Під час купання одна дитина захлинулась водою, і рахунок вже йшов на секунди. Розгубились навіть дорослі.
«Я якось одразу згадала, чому нас вчили в ліцеї, як надавати першу допомогу, як робити непрямий масаж серця, що робити в тих чи інших випадках, – згадує Анна. – Хоча і дуже злякалась, адже таке зі мною трапилось вперше. Але я вірила, що дівчинка виживе».
Завдяки знанням і навичкам, які Анна отримала в ліцеї, оперативній реакції на ситуацію, небайдужості та зібраності, Анна стала справжньою рятівницею.
Анна – відмінниця, депутат Чернівецької учнівської міської ради. Захоплюється вивченням іноземних мов, вишиванням. Призер обласної учнівської олімпіади з екології та володар І місця у другому етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української літератури. Мріє стати лікарем.
Чернівецький міський голова Олексій Каспрук під час зустрічі в Ратуші подякував Анні та її батькам, вручив Подяку та цінний подарунок – спортивний годинник. Також Анну відзначили і працівники управління державної служби надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *